PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 180
ocen
7,3 10 1 30180
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

1/10

ocenił(a) film na 3

tak zCapciałego filmu dawno juz niewidziałem.

7IGER

Naucz się pisać gramatycznie po polsku - to po pierwsze, a po drugie - żeby zabierać się za wartościowe filmy trzeba najpierw do tego dorosnąć.

ocenił(a) film na 8
7IGER

Whiteman, a ile ty masz lat? 15? zauważyłam że coraz więcej na tym portalu niepoważnych nastolatków, ekscytujących się filmami w stylu "terminator"; co więcej: dzięki podobnym Tobie analfabetom, brak jakichkolwiek szans na rzeczową dyskusje czy tez wymianę opinii na forum. Żałosne.

extraordinary_girl1

Hej, wypraszam sobie... Jak dla mnie Capote to świetny film, chociaż podkreślam, że nie mam jeszcze dystansu emocjonalnego, bo obejrzałem go wczoraj. Mimo wszystko jak dla mnie jest to inteligentny film, pozostawia nas z pewnego rodzaju dylematem oceny głównego bohatera (świetna rola Hoffmana) i co tu nie mówić - jest to dobrze nakręcony film, który dobrze się ogląda.
Mimo to wypraszam sobie - sam uwielbiam Terminatora i filmy lat 80', więc ten tekst był absolutnie niepotrzebny. Uogólnienia nie zawsze dobrze świadczą o 'uogólniającym' ;]

ocenił(a) film na 8
Flame_master

Czy ja uogólniam? Raczej wyrażam swoje zdanie na ten temat.

extraordinary_girl1

Zgadza się, ale ja Ci ukazuję, że Twoje zdanie jest mylne. Ja uwielbiam 'Terminatora' i wcale się nie nudziłem na 'Capote'. I nie sądzę, że jestem jedyny...

ocenił(a) film na 3
Flame_master

A moim zdaniem to wy jesteście ciepłe Capcie i tyle.

7IGER

Jakby to powiedział Franko (bohater pewnej starej gry)' Sram na Twój chodnik i na Ciebie' a ja dopiszę 'i na Twoje zdanie' ;]

7IGER

Obejrzyj se jeszcze Cassablance, Absolwenta, Obywata Kane'a i Trylogie Godfather.
I równie "inteligencko" wystaw 1/10.
Takich Szybkich i Wsciekłych oraz Dragon Ball Evolution oceniasz pewnia na 10 xD

nie pozdr

ocenił(a) film na 3
jantar20123

Zle trafiles kolego. Nastepnym razem jak chcesz o kims cos podobnego napisac, to pofatyguj sie chociaz do jego listy ulubionych produkcji. Jestem maniakiem starszego kina. Moim zdaniem do roku 2000 powstaly najlepsze filmy. Matrix jest wedlug mnie filmem zaczynającym nowa ere. Ere filmu w ktorym najwazniejsza role odgrywaja efekty specjalne a fabula schodzi na dalszy plan. Niestety jest coraz gorzej (Szybcy i wsciekli, Transformers itp) czasami cos fajnego się jeszcze trafi ale to niestety bardzo rzadko. A jesli chodzi o filmy ktore mi poleciles to nie widzialem tylko Obywatela, ale postaram sie to nadrobic. Pozdro

ocenił(a) film na 3
extraordinary_girl1

Taaaa, jesli ci sie tak podobal ten bohater, to znajdz sobie podobnego i sie z nim ochajtaj. Tylko zebys sie nie zdziwila, jak kiedys go przylapiesz na cwiczeniu zapasow z sasiadem :) Wszedzie sie tylko trabi o tolerancji. Mowcie co chcecie ale mi nie bardzo odpowiada wizja lizacych sie gejow na ulicy.

ocenił(a) film na 3
7IGER

"Whiteman, a ile ty masz lat? 15? zauważyłam że coraz więcej na tym portalu niepoważnych nastolatków, ekscytujących się filmami w stylu "terminator"; co więcej: dzięki podobnym Tobie analfabetom, brak jakichkolwiek szans na rzeczową dyskusje czy tez wymianę opinii na forum. Żałosne."

Taaaa, jesli ci sie tak podobal ten bohater, to znajdz sobie podobnego i sie z nim ochajtaj. Tylko zebys sie nie zdziwila, jak kiedys go przylapiesz na cwiczeniu zapasow z sasiadem :) Wszedzie sie tylko trabi o tolerancji. Mowcie co chcecie ale mi nie bardzo odpowiada wizja lizacych sie gejow na ulicy.

Sorki za podwojne posty.

ocenił(a) film na 8
7IGER

hahahhahahahhahahahaha, no tak stary fabula w capote nie odgrywa waznej roli, nie jest to wielowymiarowy portret czlowieka dla ktorego jedynym remedium na zyciowe niepowodzenia i leki jest praca i w tym celu uzywa wszystkich, nawet tych najbardziej bezecnych srodkow, w postacie wogole nie klebia sie sprzecznosci a kunsztowna niczym stare wino gra hoffmana wcale nie oddzialywuje na nasza wyobraznie, ale no tak, najwazniejsze sa tu efekty specjalne rodem z trylogii bracia wachowskich, pewnie byli konsultantami i brali udzial w wizjonerskiej realizacji tego filmu, a dysaprobata dla homoseksualizmu poparta tylko i wylacznie wizja calujacych sie facetow to seksizm z twojej strony

ocenił(a) film na 3
sceptyku

"hahahhahahahhahahahaha, no tak stary fabula w capote nie odgrywa waznej roli, nie jest to wielowymiarowy portret czlowieka dla ktorego jedynym remedium na zyciowe niepowodzenia i leki jest praca i w tym celu uzywa wszystkich, nawet tych najbardziej bezecnych srodkow, w postacie wogole nie klebia sie sprzecznosci a kunsztowna niczym stare wino gra hoffmana wcale nie oddzialywuje na nasza wyobraznie, ale no tak, najwazniejsze sa tu efekty specjalne rodem z trylogii bracia wachowskich, pewnie byli konsultantami i brali udzial w wizjonerskiej realizacji tego filmu, a dysaprobata dla homoseksualizmu poparta tylko i wylacznie wizja calujacych sie facetow to seksizm z twojej strony"

A teraz człowieczku, pomyśl dlaczego napisałem 3 posty wyżej, ze jestem maniakiem starego kina i że do roku 2000, czyli powstania filmu „Matrix” powstaly najlepsze produkcje. Czy starsze filmy wyróżniają się tym, że mają fajne efekty specjalne, czy tym że były bardziej dopracowane pod względem fabuły? Myślenie nie boli :)

7IGER

Pisz co chcesz, ale mi również nie za bardzo odpowiada wizja liżących się heterasów na ulicy.

ocenił(a) film na 6
7IGER

No jakoś nie mogę się zgodzić, że po 2000 roku nie powstają już dobre fabularnie filmy. Owszem jest ich mniej bo teraz stawia się na wizualne aspekty filmów ale nie zmienia to faktu, że powstają również ambitne filmy. Może Capote nie jest idealnym przykładem idealnej fabuły ale czym innym niby ten film przyciąga. No oczywiście jeszcze grą Hoffmana, który jest w tym filmie genialny. Masz prawo do swojej opinii w każdej kwestii...jak każdy zresztą. Ale ocena z Twojej strony dla tego filmu jest jednak chyba trochę przesadzona. No nic ja daje 8/10 bo to dla mnie dobry film ze świetną kreacją Hoffmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones