PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 180
ocen
7,3 10 1 30180
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

Fascynująca postawa moralna i genialne aktorstwo. Koniecznie zaopatrzyć się w kawę.

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

Nudny film nie może być dobry. A miał Pan/Pani chyba na myśli, że to film,na który wymaga skupienia

ocenił(a) film na 8
mouse_2

Jeden pies - nudny nie oznacza dla mnie bezpośredniej inwektywy - ludzie błędnie odbierają "nudność" jako pejoratywnie nacechowany termin. Może być "wymagający skupienia".

ocenił(a) film na 10
Maskaradore_

mnie nawet na sekundę nie znudził.
Oglądałem go o 3.00 w nocy.

10/10

Maskaradore_

...mi rowniez film sie bardzo podobal, bylam mile zaskoczona wypozyczajac go (mozna nawet powiedziec) " w ciemno"...
z tych filmow, ktore widzialam z P.S.Hoffman'em ten zdecydowanie zagral po mistrzowsku.
Z checia obejrzala bym go jeszcze raz..

ocenił(a) film na 10
kawsar

no to wpadaj na kawę ;)

DaKar

...tak, taczej bede miala za daleko jak na druga stone monitora...:]

Maskaradore_

Wcale nie jest nudny, przynajmniej dla mnie nie był i szczerze powiedziawszy bardzo lubię takie właśnie filmy.

ocenił(a) film na 6
Maskaradore_

Jest nudny ale to nie znaczy że zły. Hoffman zagrał świetnie(zwłaszcza ten irytujący akcent) ale sama historia nie jest o jego biografii ale o sprawie morderstwa. Film dobrze opowiedziany ale nie zapadający niczym w pamięci.

ocenił(a) film na 8
kabal92

Otóż to - w wielu wątkach bornię tezy, że nudny nie koniecznie oznacza zły... po prostu brak klasycznej akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones