PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 156
ocen
7,3 10 1 30156
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

Wiele wątków pominięto. Kto uważa, że Dick był tym gorszym, i że Perry wziął wszystko na siebie z racji tego, że Dick miał do kogo wrócić... może tego mu Perry pozazdrościł i nie chciał, by Dick skończył źle. Takie jest oczywiście moje zdanie. na podstawie treści książki. W filmie wszystko jest podane na tacy... widać, kto strzelał. Po drugie - nie ma pokazanej atmosfery w miasteczku po morderstwie. A to ważne... mimo to film jest genialny.

Nie wiem, jakie były akta procesowe... może się mylę :)

ps. jak kończy się książka? wyrwane miałem kilka ostatnich stron.

użytkownik usunięty
Weiser_Dawidek

a jaka ksiazke masz na mysli? Gerald'a Clarke'a? czy "Z zimna krwia"?

ocenił(a) film na 10
Weiser_Dawidek

no wlasnie... zalezy jaka ksiazke maszna mysli... bo jesli "Z zimna krwią" to nie masz ze tak powiem do czego sie przyczepiac bo film opowiada bardzij o autorze a nie konkretnie o morderstwie..

użytkownik usunięty
marjou

no tak bo film opowiada o tym jak Capote ja pisal wiec nie jest to ekranizacja "Z zimna krwia"

ocenił(a) film na 8

oczywiście, że miałem na myśli "Z zimną krwią". No i trochę z tego filmu to to, co jest w książce :)
Oczywiście, macie rację, nie jest to całość. A ja akurat trafiłem na egzemplarz, gdzie było wyrwane zakończenie - czyli to, o co Capote płakał cały film...

użytkownik usunięty
Weiser_Dawidek

W takim razie nie mozesz pisac "Jak ma się treść filmu do treści książki?" i ze pominieto watki bla bla bla bo ten film nie jest na podstawie tej ksiazki tylko innej film ukazuje tylko jak Capote ja pisze i zbiera do niej materialy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones