PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 156
ocen
7,3 10 1 30156
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

Rodman Kretyn z ciebie i tyle!!!! Nie będę się rozwodził nad toją głupatą
Według art 278&2 KK tak samo jak kradzież ma być karany czyn polegający na uzyskaniu cudzego programu"filmu" komputerowego bez zgody osoby uprawnionej JEżELI SPRAWCA DZIAłAł W CELU OSIąGNIęCIA KORZYśCI MAJATKOWEJ. zwróć uwagę na jedno ważne sformułowane W CELU OSIąGNIECIA KORZYSCI MAJĄTKOWEJ więc nie nazywaj ludzi złodziejami. Nie twierdze że jest to zgodne z prawem ale dopuki nie chce z tego czerpac korzyści majątkowej nie nazywaj mnie zlodziejem bo wtym momencie to ty popełniasz czyn zabroniony zgodnie z art 23 KC.

ocenił(a) film na 9
Adi_25

"Mój najlaskawszy panie!"Przecież widać, że Rodman to kretyn, po co jeszcze o tym się rozpisywać?A tego skróconego wywodu i tak pewnie nie zrozumiał -że o różnicy między między kk i kc już nie wspomnę. Z prawniczym pozdrowieniem

Marecki

Pewnie masz racje niepotrzebnie sie denerwuje ale mimo wszystko dzięki za opowiedz:) pozdrawiam

Adi_25

Adi_25 - co za glupota :D
uwazasz ze piracisz tylko jezeli czerpiesz z tego korzysci majatkowe??
no way, korzystanie z pirackiej (nielegalnej) wersji w polskim prawie rowniez jest karalne (jest cos takiego jak Prawa Autorskie ktore dotycza nie tylko nielegalnych "dystrybutorow").

cytat: "dopuki nie chce z tego czerpac korzyści majątkowej nie nazywaj mnie zlodziejem bo wtym momencie to ty popełniasz czyn zabroniony zgodnie z art 23 KC."

o lol.. przypomina mi sie ostatnia sprawa w tv, w ktorej jakis morderca zlozyl wniosek do kolegium przeciwko starej kobiecie ktora nazwala go dzikusem z lasu, bo ten zabil jej corke. lubie monty pythona ale czasem to przeginacie. :D

Adi_25

korzysc osiagasz bo:
np. nie musisz wydawac pieniedzy na jakas dvd za 90zl tylko sobie sciagasz film z torenta - czytaj jestes 90zl do przodu - to sie nazywa KORZYSC MAJATKOWA i mozesz wydac te 90pln np. na wodke czy inne papierosy, zasilajac przy tym budzet panstwa. I pamietac ze: ..'kto wodki nie pije ten jest wywrotowcem swiadomie uszczuplajacym dochody panstwa bezideowcem.." :f
idziesz do sklepu i chowasz za pazuche bulke i dzem. wychodzisz nie placac za nie - osiagnales korzysc majatkowa.
proste?

ocenił(a) film na 6
moshimosh

Zastanów się człowieku. Kretynem jesteś ty napewno, to nie wiem (nie bronie RODMANA bo sam nazwał nas złodziejami), siejąc ferment i napinając sie w internecie mogę łatwo stwierdzic ze jestes kretynem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones