PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 180
ocen
7,3 10 1 30180
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

bylam dobrze nastawiona do tego filmu naprawde, zwykle jesli pisze ze cos mi sie nie podoba to pisze dokladnie dlaczego...tylko ze w tym wypadku musialbym wymienic chyba wszystko. bardzo trudno mi zrozumiec jak mozna tym filemem sie zachwycac bo dla mnie jest poplataniem z pomieszaniem. SZKODA.

ocenił(a) film na 4
Aschette

Ja tez bylem pozytywnie nastawiony do "Capote", dopoki go nie obejrzalem. Film smetny i nudny, wlasciwie nic mnie w nim nie zaskoczylo.

Yoshimura

nie był taki zły ale ja tez spodziewałam sie czegos lepszego.6/10

ocenił(a) film na 10
Aschette

Chętnie podpowiem czym można się zachwycić. genialna gra aktorska F.S.Hoffmana i konsekwentnie w najmniejszym szczególe utrzymany klimat filmu,to już duzo, jesli jeszcze cos dodać to słuze pomocą

ocenił(a) film na 4
mouse_2

Kazdy zachwyca sie czyms innym. Nawet jesli rozpoznaje w filmie rzetelny "warsztat" (Capote nie jest szmira klasy "B"- zagadzam sie z tym), to nie bede sobie wmawial, ze z tego powodu film ma mnie zachwycic, skoro calosc wyraznie mnie znudzila.

ocenił(a) film na 10
Aschette

a ja nie byłem nastawiony w ogóle. Niewiele wiedziałem
o tym filmie zaczynając go oglądać.
I też nie wymienię dlaczego mi się podobał, bo by musiał
wymienić wszystko.
Mi trudno zrozumieć jak on może się nie podobać :)

10/10

Aschette

nigdy nie spodoba Ci się film, ani go nie zrozumiesz, o Trumanie, nie przeczytawszy wcześniej "Z Zimną Krwią".

ocenił(a) film na 4
HollyGolightly

Bzdura! Zaloze sie, ze wiekszosci tym krorym sie spodobal "Capote", nie czytala tej ksiazki. Zwlaszcza ze tym serwisie jest wiecej filmomaniakow niz bibliofilow. A nawet czesto tak sie dzieje, ze ekranizacja zacheca do przeczytania ksiazki, bo jesli jest odwrotnie, film najczasciej sie nie podoba.

ocenił(a) film na 10
HollyGolightly

Kiedy obejrzałam film nie wiedziałam nic o Capote'm ani nie czytałam książki, a jednak film mnie zachwycił :). To tylko dowodzi, jak jest znakomity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones