PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 156
ocen
7,3 10 1 30156
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

dobry

ocenił(a) film na 7

Wszystko fajnie, ale strasznie nudny. Nie potrafiłem usiedzieć w miejscu i poświęcić mu całej uwagi. Aż się zdziwiłem, bo nawet jeździec snujący się przez 15min po prerii tak mnie nie załatwił. Cóż... Moje emocje umierają. ;p

ocenił(a) film na 4
Troublesome

U mnie tak samo. To nie kwestia emocji, co samego typu filmu. Kino od wielu lat przyswaja w nas potrzebę akcji, musi się coś dziać. To z połączeniem arcyirytującej postaci, jaką jest głowny bohater, dało w efekcie film, na którym cięzko 'wysiedzieć', a co dopiero polubic.

ocenił(a) film na 7
Christabell

Co do akcji - to niebyłym taki pewien. Lubię powolne filmy. Ten odnotowuję jako wyjątek. Cieszę się, że nie jestem sam. ;p

ocenił(a) film na 8
Troublesome

Charakterystyczny styl Benneta Millera ;) Można się przyzwyczaić. Moim zdaniem to zaleta. Powolna akcja, piękne zdjęcia - tworzy specyficzny i niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) film na 7
Other23

Ale "Moneyball" był trochę atrakcyjniejszy dla widza. :)

ocenił(a) film na 10
Troublesome

Przez ponad dwie godziny film trzymał mnie na fotelu w pełnej koncentracji, jednocześnie dając niesamowitą przyjemność z oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones