PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 180
ocen
7,3 10 1 30180
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

zamaist poczekać na premierę to kradną złodzieje te filmy od innych złodziei z internetu. a apropo nie każdy wszystk omusi miec więc jak kogoś nie stać na płyte dvd to niec sobie odpuści a nie kradnie i potem daje do zrozumienia ,,,aj nie mam kasy :-(. jak nie masz to sobie odpuśc złodzieju nie wszyskto musisz mieć tak samo z biletami mpk jak cie nie stać to na piechotę nie wszystko musisz mieć.

RODMAN

placzesz bo pewnie nie wiesz jak i gdzie znalezc dobry film na necie a w autobusie pewnie ostatnio mandat dostales i rozgoryczenie twe naroslo do tego stopnia zeby wreszcie je udokumentowac tym postem...

ocenił(a) film na 8
gum85

Dobrze mowi moj porzednik. W takim malym miescie w ktorym mieszkam to ten film pokazal by sie przy dobrych wiatrach moze za 2-3 miesiace. A w jaki sposob ja okradam kogos jesli nie czerpie korzysci z tego ze mam ten film.

jacekk

Większość z nas ściąga filmy Rodman i to właśnie nas kręci;) Mamy coś za darmo, a na przykład taki skenrus jak Ty wydaje pieniadze na bilet. Nie uznałabym ściagnia filmu jako kradzież - każdy z nas jest swoistego rodzaju Robinhódem, który zabiera bogatym, a biednym daje...

Pzdr

Klaudia_22

żadna bajokwa ideologia nie usprawiedliwi przestępstwa

nomen_nescio

kradniecie bo zamiast zapłącić twórcom i wytwórni nie płącicie nikomu , film staje się popularny a dla twórcy jest 0 korzyści. wy chwalicie film i mówicie że fajny aktor w nim gra a przez was ten aktor nie ma rzadnych korzyści ! dotarło @@@@@@@@ a jak dowieje do ciebie film za 3 miesiące to poczekaj !!! nie musisz mieć wszystkiego ! Ja nie ściagam filmów z internetu tylko kupuję na dvd albo jak nie mam kasy to sobię odpuszczam . a wy uciekacie się do rzeczy nazwijmy ją po imieniu. kupując nośnik dvd dajesz trochę kasy twórcom , reżyserowi , wytwórni , firmie która wytłoczyła płytę itp. a ściagając z neta *( kradnąc ) nikomu nie płacisz !!!! i tak tego nie rpzumiesz więc kradni jdalej i czeikaj aż odwiedzi cię policja ( mozęsz się śmiać ale policjanci często jak idą do domu i widzą peceta to sprawdzają płyty i orginalnośc systemu itp. radzę ci stać na baczności złodzieju a dla was miejsce jest w więziniu. ) po to są kina aby do nich łaziź a nie miesiąc przed premierą kraść z neta. to w kinie nielegalnie nagrywają albo kopiują w inny sposób. i tak pstryk przed premierą filmu obejrzało go milion osób skąd ? to są złodzieje a złodziej nie przyzna się że jest złodziejem i widzę że skoro dla ciebie nie ma różnicy to niedługo zaczniesz kraść komórki i pieniądze albo samichody i porywać ludzi aby sprzedać ich na przeszczepy. nie ma różnicy między kradzieżą filmu a pieniędzy to to samo więc jesteście złodziejami i prosto w oczy wam to mówię kyminaliści . to karygodne że tak spokoj nie rozmawia się z przestępcami !!!!!!!!!!!!!!!! PS. Sćiągasz np. film Bergmana i mówisz jak ja kocham jego filmy o n jest świetny a zamiast azapłacić pieniądze mu za jego film kradniesz mu go i

RODMAN

rodman spusc z tonu, dobra?

i tak pojde na ten film do kina, jesli o mnie chodzi, a wiesz trudno sie czeka na film od pazdziernika, jest luty, zwracam uwage

ocenił(a) film na 8
RODMAN

Z tym Bergmanem to trafiłeś;-) Chyba nie wiesz, że Bergman był na bakier ze szwedzkim fiskusem i musiał opuścić kraj. Więc dlaczego fan Bergmana ma mu płacić za oglądanie jego filmów , skoro sam mistrz tego nie robi i daje przykłąd innym, że podatków należy unikać w każdy mozliwy sposób????

Pozdrawiam

RODMAN

Jak dla mnie Rodman ma rację!!!! Nazywamy rzeczy po imieniu , kto ściąga nielegalnie z neta jest ZŁODZIEJEM

RODMAN

Napisałbym coś bardziej rozwiniętego na temat ściągania filmów z neta i pojeżdziłbym tym pieprzonym kryminalistom, złodziejom, bandytom i rabusiom, ale nie za bardzo mam czas. Ściągnąłem właśnie fajowy filmik i muszę teraz obejrzeć. Pozdro dla Rodmana

Klaudia_22

Drobne sprostowanie Klaudio - oczywiście że płacimy, ja np. płacę dodatkowo 60 pln m-cznie żeby tylko móc zobaczyć filmy z których WIĘKSZOŚCI NIGDY PEWNIE I TAK BYM NIE ZOBACZYŁ , W KRAJU GDZIE ZA DYSTRYBUCJĘ FILMÓW ODPOWIADAJA LUDZIE KTÓRZY MAJA CZĘSTO NIEWIELKIE POJĘCIE CO SIĘ W TYM ŚWIECIE KRĘCI.
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE OSOBOWOŚĆ TYPU RODMAN NIE STANIE SIĘ W TYM KRAJU DOMINUJĄCĄ . CO ZA PALANT!

RODMAN

w domu wszyscy zdrowi? skąd ta żółć? pracy nie ma? hehe. nic dziwnego - z taką ortografią i elokwencją (sic!)

RODMAN

Skąd się biora tacy ludzie ?? Nie dość że kompletnie głupi to jeszcze cham i prostak ubliżający innym ...

django

spójrzy na to z tej strony, że kino jak dla polaków jest zbyt drogie. byłem ostatnio w kinie 2 bilety to 44 zł do tego zestaw popcorn i np. chipsy dla 2 osób i co się okazuje kolejne 40 zł doliczając koszta dojazdu mamy 100zł nie każdego na to stać. Gdyby wytwórnią zależało na widzach kino byłoby tańsze co spowodowałoby, że większa rzesze by się skłoniła do oglądania na dużym ekranie.

Activity_25

skoro cie nie stać to nie idź ! jeżeli nie stac cię na ferrari to kradniesz !? taka jest wasza ideologia mysleniowa ?? A t ojuż wiem ! nie rozmawiam z kretynami ! wy tak myślicie ? jak mnie nie stać to kradnę ??? skoro wam t onie robi różnicy czy kradneicie z neta czy jedzievcie bez biletu to zacznijcie krasć samochody i za darmo latać samolotami tam gdzie człowieka nikt nie zauważy t ojest niuczciwy chore ! tak njajlepiej nie w internecie nikt na was nie patrzy a w autobusie uciekniecie anonimowi ! ale wam to nieobi różnicy !!!


A to że za długo czekać bo wielkie paniska się niecierpliwią t o nie usprawiedliwienie na kradziez t okurwa babcie nie stać na lakier d opaznocki t okradn9ie tak ??????


Tacy już są polacy wielkie urażone paniska myslą że wszystko im się należy więc skoro nie mogą do kina to kradną i myaslą że t opusprawiedliwienie że nie mją kasy ! skoro nie macie to nie dla was ! zbierajcie ucziciwie a nie ! Polacy t oszczyt chamstwa ! uciekją sie d okradzieży szukajć usprawiedliwień ! wstydze się ze jestem polakiem ! dlateog planuje wyjazd z twej dziury i ....roju chamstwa i złodziejstwa i wielce urażonych polaków ! bo im się należy ! zrozumcie że świat się wokół was nie kręci i ludzie produkując np.perfum za 300 zł robią to dla osób któe na to stać a wy macie inne słabsze ! i nie bądxcie urażeni bo to normalne i wam się to nie należy ! PS, . wiem że wy z waszym tokiem myslenia potraktujecie to jako wyzywiska w waszą strone i pomyślicie że jestyem chamem ! ach ci polacy !

django

"Skąd się biora tacy ludzie ?? Nie dość że kompletnie głupi to jeszcze cham i prostak ubliżający innym ..." komu ubliżyłem ? złodziejom ! czy powiedzenie złodziejowi że jest złodziej to wyzwisko ? prostak i cham i palant !!! bo uczicwu ? złodzieju spadaj gdzie pieprz rośnie i zrozumcie że jak was na coś nie stać to się odpuszcza a nie wielkie paniska za wszelką cenę muszą sobie dogodzić. ! PS) ten pan co napisał że nie chce żebym był ważną osobą w państwie t odebil ! ja chce ucziwości a on nazywa mnie palantem i co nieuczciwi mają rządzić ? to złodziej !!!


PS. Jezeli na pustyni znalazł bym szkalnkę z wodą to bym wypił b w końcu była by ona niczyja !!! nie tak ja kasa , filmy itp. szklanka sama na pustyni nie należąca do nikgoo lub celowo tam zostawiona to nie kradzież !

RODMAN

Rodzio nie baw sie w obronce praw produnentow bo głupota mi to zalatuje. Dostep do sztuki i rozrywki powinni miec wszyscy- niezaleznie na objetasc portfela! :)

ocenił(a) film na 8
RODMAN

RODMAN skoro urzędnicy nam kradną pierdoły jedne najcenniejsze co może być czas. Inni frajerzy kradną nam pieniądze przez podatki, które ciągle są podwyższane, to czemu my nie mamy kraść. Zacznij od góry. Przecież te wszystkie Kaczki, Dorny inne bencwały kradną pieniądze z budżetu.

POZDROWIENIA !!!

RODMAN

Od wczesnych lat młodzieńczych do niedawna (a mam 26 lat) jeździłem na gapę i przestałem nie dlatego że dostawałem kary (dostałem tylko 2 i ~zawsze umiałem się wywinąć) ale dlatego że jest mi troche głupio tym bardziej że mnie stać. ... tak samo jest z filmami. Tak jak ogromne rzesze ludzi sciągam je z netu. Ale nie o to tylko tu chodzi czy są dostępne czy nie. W sposób bardzo uproszczony i trochę sztuczny można podzielić filmy na dwie kategorie. Usługi rozrywkowej i tą o wartościach artystycznych. Czasem dobry film podchodzi pod obie kategorie. Pierwszą można w jakiś sposób na pieniądze przeliczyć. Drugiej się nie da. Filmy z pierszej kategori są na tyle popularne że i tak zarabiają na siebie. Drugie są tak trudno dostępne że i tak ciężko jest dać komuś zarobić nawet jak się chce. Ściągam te drugie i nie mam wielkich wyżutów sumienia bo staram się myśli autorów puszczać dalej w ludzi. Myślę że jest to jakaś skromna forma zapłaty. Jak będę bogatszy to kto wie może będę wpłacał wytwórniom na konto ;) .... a i redman fajnie że chcesz być uczciwy, ale zrozum...

RODMAN

Bardziej debilnej wypowiedzi (a jak wszyscy wiemy od takich w internecie sie aż roi) jeszcze nie widziałem.. i nie chodzi tu o to że ja ściagam filmy (bo tego nie robie) czy jeżdże bez biletów (robie to czasami a od dzisiaj z dedykacją dla załozyciela "tematu").. co za ciemnogród... koleś wyskakuje na forum i zaczyna nawijać truizmami 'filmy z neta są nielegalne', ' nie masz biletu, nie jedź', 'słońce jest zółte', 'grawitacja istnieje', 'oddychamy tlenem'.. co za baran.. przyznam sie szczerze ze wlasciwie nigdy nikogo w necie nie pojechałem ale to jest durnota z najwyższej półki... co ten koles idzie na policjanta?? uważa sie za ostatniego sprawiedliwego?? może to Chuck Norris załozył ten temat?? Od dzisiaj to jest "Strażnik Polski"!! Jesli nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho i żałuj tego że żyjesz... jak mozna mieć takie poglądy dziwne.. Jakby był na środku pustyni bez grosza i by zobaczył stoisko z wodą (5zł za szklankę) a wpoblizu by nikogo nie było to by poszedł dalej o suchym ryju. Ale twoje życie musi nędznie wyglądać, nawet nie chce sobie tego wyobrazac. To co ty uprawiasz (moralizowanie za 50 centów) to jest dopiero przestępstwo (10 lat jak nic). Niech zgadnę: jesteś 60-letnim strózem nocnym, a jesli nie jestes nim, lablo ims podobnym to jeszcze bardziej wspólczuje... Przypominam nie sciagam filmów z neta, ale odpowiedziałem bo nienawidze głupoty. Idz do sklepu po nowy moherowy beret...

RODMAN

I oszczedz sobie texty typu "ja kupuje dvd i place twórcom w ten sposób"... a najbardziej mnie rozwaliło to jak napisałes ze "prosto w oczy" wszystkim ktorzy sciagaja filmy ze sa kryminalistami... gówno prawda!!! Prosto w oczy im to powiesz jak przyjdziesz do kazdego do domu a nie na necie (hahahahaha).. ale masz odwagę. Na necie dajesz upust kompleksom, a swoim kumplom mowisz ze są złodziejami albo rodzinie, sąsiadom?? a jak sciagają z neta to sie juz z nimi nie zadajesz... ale masz cholernie smutne życie (jestem pewien na 99% ze tak jest). A jakbys usłyszał ze jakas babka ukradła forsę bo jej znajomy umiera i potrzebuje operacji to byś ją zmieszał z błotem ze złodziejka!!To skrajny przypadek ale tak bys na bank zrobił (jesli jestes konsekwentny)... Wiem ze to inna sytuacja bo ja akurat w tym przypadku mysle o tych autobusach.. Załóżmy ze jestem w sąsiednim mieście i wydałem całą kase na rozne rzeczy (np. nielegalne płyty :) i nie mam za co wrócic a jest wieczór.. to mam isc 15 km w nocy na piechote zeby taki debil jak ty mnie napadł w lesie???

mm_michal

nie czekasz w mieście , idziesz na policję aby ci pomogła lub do jakiegoś ośrodka lub schroniska a co do tej babci t otu nie ma porównania a dla kradzieży nigdy nie ma usprawiedliwienia bo żyć za nieszczęscie innych ??? mam kompleksy i jestem deklem który daje upust swoim kompleksom bo nie toleruję złodziejstwa i nazywam go po imieniu ???????? nawet jak jesteś w sąsiednim mieście t onie ma uspraiwdliewniena dla kradzieży i nieuczciwości , po prostu nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło ! A babcia niech zbiera pieniądze a nie kradnie ! proste ! ucieczka do kradzieży to wystepek nawet w skrajnych wypadkach babcia powinna iśc do pierdla !!!! zrozum to wreszcie !!!! Ucieczka do kradzieży niczego nie usprawideliwa i nie ma usprawiedliwienia na złodziejstow i nieuczciwość !!!!!! a jak jesteś w mieście to zadzwoń , porproś przechodnia opomoc idź na komisariat prosząc o to aby policja podwiozła cię do domu, powiadomiła rodzinę lub pomogła szukać darmowego noclegu ! proste !!! a jazda za darmo autobusem lub taksówką w noc to żadne usprawiedliweinie !



NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA DLA KRADZIEŻY I NIEUCZCIWOŚCI !!! NIE MA ZŁA MNIEJSZEGO A KRADZIEŻ FILMU CZY POIENIĘDZY NA RATUNEK TO KRADZIEŻ !!!

nie wiem co w tym trudnego do zrouzmienia ?

ocenił(a) film na 7
RODMAN

Rodmana nie można czytać. Ta osoba nie ma elementarnej wiedzy z zakresu prawa karnego i etyki.

Jest cos takiego jak "mniejsze zło". Przy ocenie czynu bierze się pod uwagę okoliczności i intencje.

Nie można polemizować z kimś kto ma braki w wykształceniu.
pzdr.

ps. ta absolutyzacja czynu była powszechna w średniowieczu. Zmieniło się to w wieku XVIII. Troszeczkę Twoje poglądy są spóźnione Rodman.

ocenił(a) film na 6
mm_michal

Wszystkim samorozgrzeszającym się ze złodziejstwa trudno zaakceptować, że są postrzegani jako złodzieje. Ale to reakcja stara jak świat - zwykłe pętactwo.
Chodzi jednak o rzecz istotniejszą - odróżniania dobra od zła. Trudno przeżyć życie w świętości, zatem jeśli zdarza się popełniać błędy lub po prostu oszukiwać to trzeba mieć tego świadomość i siedzieć cicho. Jeśli jeden czy drugi złodziej kradnie (bo to łatwe) to niech przynajmniej nie sili się na jakieś debilne argumenty usprawiedliwiające bo to śmierdzi wsią na kilometry.
Złodziej zawsze odczuwa wściekłość gdy ktoś jego łajdactwo nazwie po imieniu.
To o czym się wypowiadam wynika z elementarnej wiedzy nabytej w dzieciństwie. Gdyby moi rodzice kradli, akceptowali, pochwalali lub uczyli mnie złodziejstwa pewnie zgodziłbym się z większością oburzonych (dość niedojrzałą) manifestacją twórcy wątku. Rozumiem jednak, że skoro wychowano kogoś w domu na złodzieja, to trudno obcej osobie krytykować święte, domowe wartości.
Uznajmy jednak dla wspólnego dobrego samopoczucia, że nie wszyscy ludzie akceptują pochwałę złodziejstwa. Na taki kompromis mizna chyba pójść.

Treh

z tymi rodzicami to uważaj, gdyż biorąc pod uwagę czasy komuny, gdy w sklepach nie było papieru toaletowego a jednak wiekszość podciarała nim tyłki, to ta większość była "złodziejami", bo przeważnie "organizowali" go sobie w różny sposób i obawiam się że nikt nie wyszedł z tych czasów czysty ale takie były czasy
w tym pewnie tkwi problem, że część tych rodziców czy dziadków opowiadała dzieciom jacy to oni sprytni byli jak potrafili sobie wszystko załatwić i zorganizować, jak to z pracy wynosili jakieś rzeczy i opylali za dużą kasę itp idt - no i mamy wzór do naśladowania
tylko jedni wiedzieli że to co robią to konieczność przeżycia a jednak im z było z tym źle, a inni się w tym odnaleźli bo dawało im to możliwość lepszego życia i stosują te działania do dziś - a dzieci patrzą, rosną, uczą się i robią to co robią

RODMAN

albo jeszcze lepiej jestem dwa przystanki od domu i chce przejechać autobusem te 400m i mam płacić 2,80... co ty zrobiłeś z mózgiem.. wymieniłeś na legalne DVD albo bilet miesieczny?? Jednak Einstein miałe racje ze 2 rzeczy są nieograniczone "wszechświat i ludzka głupota"... chyba stwierdził to po tym jak poznał kogoś twego pokroju...Jak masz laskę (wątpię a jesli tak to juz niedługo bo zadna by dlugo z czyms takim nie wytrzymała--chyba ze jestescie podobni) to powiedz jej ze współczujesz jej ze musie sie meczyć z kimś takim jak ty..

RODMAN

a tak serio to przyznaj sie: czy powiedziałes komus coś takiego w oczy... ale szczerze sobie odpowiedze.. bo jak nie to jesteś tym najgorszym rodzajem tchórza ktoremu internet stwarza mozliwosci do bluzgania... i jeszcze jedno. Jak juz wczesniej ktoś napisał: skad ta żółć?? No i masz straciłem na ciebie ze 10 minut.

mm_michal

ludzie !ja nikogo nie obraziłem no cóż jeżeli nazwanie złodzieja złodziejem jest chamstwem i prymitywimem t odokąd nasz kraj zmierza ??? bilet jest do 15 min. DO więc aby przejechać 100m trzeba go kupic. PS. Jeżeli dlateog że jestem uczciwy i nie kradnę filmów z neta i kasuję bilety jestem chamem i debilem ? Przepraszam ale co w mojej wypowiedzi że złodziej to złodziej jest chamskiego ???? Prosze o dowód a nie puste słowa !!! No cóż jeżeli nazywanie złodzieja złodziejem jest nietaktem to moze wypuścmy ludzi z pierdla i przeprośmy z ato .!!! Eraz debvile nie maja się doczego przyczepić to będąmnie mieszać z błotem bo robię błędy ortograficzne. przepraszam co ma wspólnego ortografia z inteligencją ? pisze szybko i nie poprawiam błędów !!!! Ale macie temat ! a najbardziej denerwuje gdy pisze długi tekst a odpowiedzią na niego jest ale błędów !!! cham i debil ! ale intelignetna odpowiedź !! powiedzcie co chamksiego jest w mojej wypowiedzo ? czy wy naprawdę kradniecie i tolerujecie kradzież ?? ludzi eopamiętajcie się ! nie tolerujecie kradzieży wobec siebie a sami z neta kradniecie !!!!! ZA FILMY PŁACI SIĘTWÓRCOM A WY ŚVIĄGAJĄC NIE PŁACICIOE WIĘC TO KRADZIEŻ KRADZIEŻ KRADZIEŻ !!!! co w tym trudnego do zrozumienia ? tak jestem chamem bo nie toleruję złodzieji !!!!!!!!!! a skro jest luty a film w pażździerniku to się czeka i nie jest t ousprawiediwienie na kradizeż tka samo że kino jest drogie ! skoro nacoś cię nie stać to sobie to odpuszczasz a nie kradnież na siłę ! ludzie t onormalne skoro nie stać nas na kino to nie idziemy i zarazem jnie kradniemy filmó ! polacy to zwykłe świnie ! szukają usprawiedliwienia dla swojego kryminalnego postepowania !

Żal mi was kryminaliści

RODMAN

skoro cie nie stać to nie idź ! jeżeli nie stac cię na ferrari to kradniesz !? taka jest wasza ideologia mysleniowa ?? A t ojuż wiem ! nie rozmawiam z kretynami ! wy tak myślicie ? jak mnie nie stać to kradnę ??? skoro wam t onie robi różnicy czy kradneicie z neta czy jedzievcie bez biletu to zacznijcie krasć samochody i za darmo latać samolotami tam gdzie człowieka nikt nie zauważy t ojest niuczciwy chore ! tak njajlepiej nie w internecie nikt na was nie patrzy a w autobusie uciekniecie anonimowi ! ale wam to nieobi różnicy !!!


A to że za długo czekać bo wielkie paniska się niecierpliwią t o nie usprawiedliwienie na kradziez t okurwa babcie nie stać na lakier d opaznocki t okradn9ie tak ??????


Tacy już są polacy wielkie urażone paniska myslą że wszystko im się należy więc skoro nie mogą do kina to kradną i myaslą że t opusprawiedliwienie że nie mją kasy ! skoro nie macie to nie dla was ! zbierajcie ucziciwie a nie ! Polacy t oszczyt chamstwa ! uciekją sie d okradzieży szukajć usprawiedliwień ! wstydze się ze jestem polakiem ! dlateog planuje wyjazd z twej dziury i ....roju chamstwa i złodziejstwa i wielce urażonych polaków ! bo im się należy ! zrozumcie że świat się wokół was nie kręci i ludzie produkując np.perfum za 300 zł robią to dla osób któe na to stać a wy macie inne słabsze ! i nie bądxcie urażeni bo to normalne i wam się to nie należy ! PS, . wiem że wy z waszym tokiem myslenia potraktujecie to jako wyzywiska w waszą strone i pomyślicie że jestyem chamem ! ach ci polacy !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RODMAN

i nie kradni tych słoikow po piwnicach spszedajesz i masz wtedy na film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RODMAN

1) prowokacja.
2) offtopic rządzi.
3) RODMAN to Pan Gutek.

RODMAN

1) prowokacja.
2) offtopic rządzi.
3) RODMAN to Pan Gutek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ejson

widać kto tu jest chamem ! dlaczego mnie obrażasz skoro ja cię nie obraziłem a ni słowem ! po prostu cham i prostak !!! co masz d omoich rodziców ! wy tacy jesteście :-(. dlaczeog mn9e obrażasz ? proszę o konstruktywną wypowiedź ! przepraszam co jest śmiesznego w zbierani usłików puszek i gazet .? przynja,mniej ci ludzie chcą jaooś zarobić a ni ekraść sam kiedyś zbierał w domu przeczytane gazety i zanosiłem na skup ! tacy już jesteście jak ten cham skoro nie ma juz argumentów to zacyna wrzucać moim rodzicom jak czytam jegokomentarz to aż smiech mnie bierze ! chłopcze co ty do mnie asz dlaczego mnie wyzywasz ? nie chce z wami gadać bo widze że próbuje konstruktywnie was przekonać a spotykam się z dezaprobatą w postaci takiego chamstwa i prymitywizmu ! ta swołocz jest tak pusta ! pytam c oja mci zrobił że mnie obrażasz i m oich rodziców czy to są twoje argumenty ?) czy taką formę swojeg zdania chcesz przekazać innym ? "ponoc twoja stara walił w dupe na maśle to tesz prawda " dobry argument na temat złodziejstwa w internecie brawo prosze pana ! !! ! pan sie nadaje do programu publicystycznego kawał swołoczy

RODMAN

jestem byłem bede kocham tom strone najlepsza jaka kiedy kolwiek zwiazana była z filmami pzdr gorlice ....to nie spowodowane szybkim pisaniem i po tej wypwoeidzi widać inteligencje tej osoby ! tom ? chm czy nie pisze sie tą ? a chta głupia młodzież a jakie wysublimowane i wyszukane przezwisko iz djęcie pogratulowac inteligencji ! chyba mozecie sie ze mną niezgadzać na temat filmó z intenrentu ale przyznacie że ten człowiek jest przygłupem i jego argumenty i forma walki ze mną i przekazania mi jakiś wartości jest żenująca ! prawda ?

RODMAN

co ty koleś wogóle pleciesz czepiasz sie ludzi jezu juz wszyscy muszą chodzić do kina... osobiście wole objerzeć w ciszy film i w samotności a nie z bandą obcych mi ludzi, pozatym taki film jak capote nawet w mojej mieścinie nie bedzie grany, mam jedno kino lecą w nim po dwa lub trzy te same filmy przez cały miesiąc.
eh ci czepialscy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RODMAN

blablablabla nie boje sie ludzi tylko jestem leniwa i skąpa!!

kosmitka_

mimi spokojnie... gosciu ma nie halo w glowie... kiedys przeczytalem vlepke w autobusie: "fajnie byc madrym... ale bez glupich byloby nudno" :))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RODMAN

do pana rodmana oraz innych zabierajacych głos w tym wątku!

ściaganie filmów z netu a kradzież rzeczy materialnej to dwie zupełnie różne rzeczy!

prawo autorkie musi ewoluować. polecam też dużo czytać. szczególni ten artykuł:

shaggy_5

http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,71225,3079452.html [serwisy.gazeta.pl/kultu ...]

ocenił(a) film na 8
RODMAN

Człowieku powinniśmy mieć wolny dostęp do kultury, czy kultura jest zarezerwona wyłącznie dla bogatych? Po twoim poście widać, że jesteś snobem i nie rozumiesz ludzi, ani nie orientujesz się w prawach autorskich, bo jest w nich pewna furtka dotycząca filmów ,,wolno kopiować, oraz udostępniać w gronie towarzyskim". Internet jest pewnego rodzaju gronem towarszykim, a jeżeli nie zauważyłeś, to nikt teraz nie walczy z piractwem filmowym. Wręcz przeciwnie: starają się o legalne portale z filmami do ściągania. Zanim napiszesz temat człowieku, to zorientuj się w sytuacji. A jakby każdy był takim idiotą jak ty, bo trudno inaczej cię nazwać, to nikt nie wiedziałby kim jest kurosawa czy bergman! Istnieje wolny dostęp do kultury, ale ty masz zawężone horyzonty pojmująć pojęcie KRADZIEŻ w jeden sposób. To my powinniśmy się wstydzić, że istnieje wśród nas taki głupawy obywatel

RODMAN

Rodman należy do tego gatunku ludzi którzy nawet żeby pierdnąć potrzebują zielonego światła . Boże Wszechmogący czy te cepy muszą istnieć !?

django

No ma chlopak racje .. piractwo jest zlodziejstwem jak by nie patrzec .. ale ja bym uzyl innych slow .. bo kradziez zle sie kojarzy .. poprostu kopiujemy sobie filmiki aby je obejrzec tanszym kosztem, ale nie po to zerby ciagnac jakas korzysc funansowa z tego .. a darmowa muza i filmy z neta staly sie juz czyms normalnym i rodman niestety tego nie zmienisz .. takze przywyknij bo piractwo zawsze bedzie bo po co placic za cos jak mozna miec to za darmo ;) .. pozatym zastanow sie czy ty nie kradniesz? masz oryginalny system operacyjny? Za wszystkie mp3 tez zaplaciles ? podejrzewam ze nie .. wiec jestes takim smaym "zlodziejem" jak my :) .. Pozdro

ocenił(a) film na 7
Mantiss

Kradzieżą jest zabór w celu przywłaszczenia. A ja nie chce przywłaszczyć, chcę tylko obejrzeć!!!!
Jaki procent, który zapłacę trafi do kieszeni artysty? A co z reżyserami, którzy nie żyją, a prawa autorskie ktoś tam sobie wykupił i bije na nich majątek?
Jeśli wiesz o jakiejś kradzieży, to przypominam, że powinienes zawiadomić organy ścigania.
Było takie prawo kiedyś, które zabraniało zgromadzeń i za nielegalne np. były uznawane nabożeństwa w kościołach (bez wskazywania na konkretne wyznanie) i co....Rodmanku....nazwałbyś tych ludzi, co to brali sobie w nich udział ZBRODNIARZAMI ??
Rodmanowi gratulujemy wyczucia dobrego smaku.

Mantiss

stek bzudur, jestescie fanatykami, mowicei prostym ludziom ze są zlodziejami i kryminalistami, przejrzyjcie na oczy zobaczcie co sie dzieje w polsce, nie macie innych problemów ? kogo obchodzi sciagnie filmow z sieci (problem piractwa)???? podyskutujcie na temat bezrobocia, kolego rodman nie gadaj głupot (zacofany służbista z ciebie) zajmij sie czyms dającym efekty, te wasze posty to tsunami w szklance....tracicie energie na mało ważne rzeczy...

Mantiss

Redman jest chyba policjantem. poniekad m racje ale tylko w niektorych kwestiach. Redman przeczytaj ten artykul co ktos(kto??:))) podeslal linka. ,,idz do policjanta i popros alby cie podwiozl''/ tak,tak i uslysz ,,to nie nasza sprawa(wersja 1 ), o co ci kurwa synku chodzi(wersja 2). i jeszcze jedno: wlasnosc i prawo to sprawa wzgledna, ja np. nieuznaje prawa RP. to Ich prawo a nie MOJE prawo choc panstwo jako ZLEGALIZOWANA PRZESTĘPCZOŚĆ narzuca mi je. tzn. wiekzosc praw jest spoko ale niektore sa beznadziejne, ale niewazne pozdro

RODMAN

a ja tego filmu to nawet spiracic nie chce ! Fuj homopedal fuj ! Wiem jestem nietolerancyjny, ale co tam ! FUJ !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones