PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172596}
7,3 30 180
ocen
7,3 10 1 30180
7,4 24
oceny krytyków
Capote
powrót do forum filmu Capote

litosci

ocenił(a) film na 1

skoro nikt nie mowi tego na glos ja powiem: film jest totalnie beznadziejnie nudny, oczywiscie przeslanie bardzo tworcze ale przedstawione w taki sposob ze delikatnie mowiac krew cie zalewa, gdy pomyslisz ze on jeszcze potrwa z dobre 1,5h, film dla osob wybitnie cierpliwych albo majacych za duzo (duzo za duzo) wolnego czasu

jola_82

masz rację jola, Ja też wole sobie obejrzeć blade'a albo cele z j.lo
co tam ambitne filmy

ocenił(a) film na 1
pindol_38cm

haloo?? kto mowi zaraz o celi, a co sie stalo z "zycie jest piekne" albo "malena", chcecie ogladac cos o wiezieniu albo sumieniu to polecam "skazani na shawkshank", "zielona mile", a nie piszczenie goscia przez 2h

ocenił(a) film na 10
jola_82

Widać że masz mózg przesiąknięty amerykańską papką i niezrozumiałaś nawet sekundy z tego filmu.

Dzieki tobie dobre filmy odchodzą w zapomnienie a komercja zarabia grube setki milionów dolarów.

ocenił(a) film na 1
marcilius

ojej nadepnelam komus na odcisk wybacz ze moim ulubionym gatunkiem filmu nie jest gej party, albo obiektem mojego kultu nie jest scenariusz o cudownym fantastycznym pisarzu - klamcy, jest wiele dobrych filmow, ale ten?? daj spokoj sam nie wierzysz w to co piszesz,

ocenił(a) film na 1
marcilius

"mózg przesiąknięty amerykańską papką " hehe dobre, ale chyba stac cie na wiecej?? dorzuc cos bardziej pikantnego..a tak w ogole to o ile dobrze widze to ten film takze jest po czesci produkcji amerykanskiej??? no chyba ze wyprowadzisz mnie z bledu po raz kolejny "moj mentorze"

ocenił(a) film na 9
jola_82

Fakt film tylko dla koneserów, a nie dla "mas" , naszczęście mam dużo cierpliwości i jeszcze więcej wolnego czasu, więc moge sobie pozwolić na odrobinę dobrego kina w gąszczu banalnej tandety jaka otacza nas na codzień.
Pozdro.

jola_82

witam droga młodzieży, och, ledwo już żyje, chciałem tylko napisać że mam już 90 lat, lubie kino, ostatnio obejrzałem zachwalanego "Shreka" - co za badziewie!! straszne to było. to chyba jakaś bajka dla dzieci jest...

zaraz zaraz! to faktycznie jest bajka dla dzieci...

czy więc słusznie krytykuję Shreka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones