Mark PellegrinoI

Mark Ross Pellegrino

7,5
4 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Pellegrino

W tym samym czasie odgrywał bardzo ważne role w dwóch serialach. Obie postacie różniły się od siebie właściwie w każdym aspekcie i obie zostały zagrane wzorowo w moim odczuciu. Lost - Jacob, Strażnik wyspy uosobienie dobra, długi czas uważany był wręcz za Boga. Supernatural - Lucyfer, a raczej naczynie Lucyfera, wcielone zło. Moim zdaniem mimo wszystko lepiej spisał się w roli "Diabła". Jakie jest wasze zdanie i macie może jakieś ciekawe argumenty popierające wasz wybór? Zapraszam do dyskusji.


P.S Ciekawostką jest, że aktor ten zagrał w 3 moich ulubionych serialach: Lost, Prison Break i Supernatural. Ciekawe zjawisko ^^

Arkadiuszk44

Losta nie oglądałem także nie mogę oceniać gdzie lepiej się spisał. W roli naczynia lucyfera też bardzo mi się podobał. Co do ciekawostki u mnie jest podobnie bo zagrał w:
Chuck, Supernatural i Dexter

Arkadiuszk44

Świetnie grał Lucyfera po prostu idealnie, jako Jacob też fajnie ale Lucyfer wymiata! W bardzo krótkim czasie mogę porównać właśnie jego role w Lost, Supernatural i Dexterze.

sojken

A ja uważam ze skopał dupę bardziej w lostach szczególnie to stwierdziłem jak obejrzałem Ab Aeterno

Arkadiuszk44

Lucka zagrał najlepiej, facjatę ma wręcz stworzoną do tego typu ról, no i jeszcze bardzo dobrze wczuwa się w postać. ;]

Arkadiuszk44

moim zdaniem jest wysmienitym aktorem do grania czarnych charakterow, bardzo go lubie ;d

kamas_web

Jako Lucyfer jest nieziemski po prostu.

Arkadiuszk44

mi osobiście się wydaje, że jego rola w Lost była zwyczajnie nijaka, aczkolwiek nie winię za to jego. natomiast w roli "naczynia" Lucyfera jest po prostu świetny. te momenty, w których rzuca jakiś żarcik, mimika... bardzo dobrze zagrana postać.

http://www.youtube.com/watch?v=PL-pNyqAZAg

Arkadiuszk44

Zdecydowanie jako Lucyfer - wyszła mu ta rola jest świetny, tylko szkoda że tak mało go było w 5 sezonie spodziewałam się że będzie Go zdecydowanie więcej. Co do ciekawostki u mnie zagrał w 4: Dexter, Supernatural, Mentalista i Bez śladu - tam był świetny. Fajnie grał też w BreakOut Kings :)

Arkadiuszk44

dodaj ze w loscie prisonie i supernatural gral razem z Titus Welliver. w lost jako brat Jacoba, w prison razem grali kupcow Scylli zas w supernatural Titus byla Wojna ;)

Freddie

Zarówno w Lostach jak i Supernaturalu był genialny. Szkoda że w Revolution było go tak mało...... Nawet w tak kiepskim serialu był świetny!

elfka77

No to zapraszam na "tomorrow people" wredna kreatura :D Wręcz potwór!

aleera89

fajny serial i oczywiscie Mark najlepszy

kamas_web

U mnie podobnie, grał w: Supernatural, Being Human i teraz w Tomorrow People (bardzo dobry serial), ogólnie Mark jest bardzo dobrym aktorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones